תמונה של דוגמן עם חולצה לבנה וזקט מצטלם לאתר 131 עיצוב שיער
תמונה של דוגמן עם שיער מעוצב ומשקפי שמש לאתר 131 עיצוב שיער לגבר
תמונה של דוגמן בחוץ עם שיער מטופח לאתר 131 עיצוב שיער

עיצוב שיער לגבר

כשחושבים על תספורת גברים, לרוב חושבים על מכונת הגילוח שתעשה לכם תספורת מארינס קצוצה, אך כיום גברים מטפחים מאוד את השיער שלהם וספרים רבים יוצרים טרנדים חדשים בתסרוקות לגבר. במאמר זה נדבר על מספר עיצובי שיער לגבר שאתם חייבים להכיר ואולי אף להתנסות בהם.

תספורות לשיער קצר מאד

יש גברים שלא התברכו בהמון שיער, לגברים אלו יכולה להתאים תספורת קצרה עם טוויסט. כאשר רוצים לעשות עיצוב שיער לגבר בעל שיער קצר מאוד, ניתן ליצור בעזרת המכונה חלקים קצרים יותר וכך לייצר צורות וציורים מגוונים. אלו יכולים להיות פסים בצידי הרכות או באזור הפוני. פסים אלו הופכים את התספורת הקצרה הפשוטה לתספורת מעניינת יותר.

תמונה של דוגמן מסתפר מצטלם לאתר 131
תמונה של אייקונים של סוגי עיצוב שיער לגבר

תספורות לשיער באורך בינוני

עיצוב שיער לגבר בעל אורך בינוני של שערות יכולות להיות כאלו שהשיער מסודר בהן אחורה או לצד מסוים. כמו כן, ניתן לייצר מדרגות אורך שבהן החלק העליון של השיער הוא ארוך יותר והוא מתקצר ככל שיורדים לכיוון העורף או הרכות. תספורות מדורגות הן התספורות השכיחות אצל רוב הגברים כיום והן המומלצות ע”י אתר 131 בלוג אופנה והספרים במספרות יכולים להציע לכם סוגים שונים של מראה בארוך זה.

עיצוב שיער לגבר - תספורות לשיער ארוך

שיער ארוך לגבר יכול להיות במספר צורות. לחלק מהגברים מדובר בשיער ארוך באזור הפוני, אותו ניתן לטפח כתלתלים או בצורה החלקה של השיער. יש גברים שאוהבים בחלק זה של השיער לעשות פן או החלקה ויש כאלו שיעצבו אותו בעזרת תכשירים. כל הטרנדים מקובלים ויפים. 

צבעים לשיער, כן או לא?

צבעים לשיער נראה לרוב אצל נשים, אך גם גברים כיום פתוחים יותר לנושא. יש גברים שיצבעו את השערות הלבנות שלהם קרא עוד