עיצוב שיער

באתר שלנו בלוג 131 תמצאו מגוון רחב של מאמרים בנושא של עיצוב שיער. טיפים, עצות ורעיונות איך לעצב את השיער בצורה מושלמת!

תמונה של דוגמנית עם שיער מעוצב לאתר 131 עיצוב שיער
תמונה של גבר מסתפר לאתר 131 עיצוב שיער לגבר
לבלוג לגבר לחצו כאן

עיצוב שיער לחתונה - תסרוקת לכלה

אחד התחומים שבהם כלות מאוד מתלבטות בהכנות לחתונה הוא עיצוב שיער. יש מגוון רחב של תסרוקות ועיצובי שיער שניתן לעשות ויש להתאים אותן כמובן לשמלת הכלה שנלבש ומעבר לכך, אנו רוצים שהיא תחזיק לנו לכל הערב, גם אחרי שרקדנו והשתוללנו ברחבה. במאמר זה אנו נסביר על מספר סגנונות של תסרוקות עבור כלות.

תסרוקת לשיער ארוך

אחד מסוגי עיצובי השיער, הן התסרוקות לשיער ארוך ומפוזר. מדובר בתסרוקות אשר בהן יראו את השיער שלכם במלוא הדרו. אחת התסרוקות המומלצות היא לעצב תלתלים עדינים ופתוחים ולהוסיף להן נזר פרחים לראש שיעטר ויהפוך את ההופעה שלכן לכפרית ורומנטית. תסרוקות כאלו יתאימו לכל מי שבחרה בשמלת כלה מבד נשפך ועם כתפיות.

תסרוקות אסופות

את התסרוקות האסופות ב- עיצוב שיער מומלץ להתאים עבור נשים בעלות צורת פנים עגולה ושמלות כלה אשר חושפות את אזור החזה והצוואר. כל שמלות הסטרפלס יתאימו מאוד לתסרוקות אלו, המלצות בנושא אופנה וסטייל תמצאו גם באתר שלנו 131 בלוג אופנה. בנושא של תסרוקות אסופות חשוב לדעת כי קיימים שני סגנונות. הסגנון הראשון הוא הסגנון המוקפד. בסגנון זה התסרוקת אסופה באופן חזק וכל שערה יש לה מקום מוגדר. הסגנון השני של התסרוקות האסופות הוא הסגנון היותר מרושל. סגנון זה פחות מתוח, נראה טבעי יותר ומשדר רכות ורומנטיות.

תסרוקת כלה חצי אסופות

סגנון נוסף עבור תסרוקות כלה, הוא התסרוקת החצי אסופה. כלומר, חצי מהשיער מפוזר וחציו השני מורם בדרך עיצובית מסוימת. כלות רבות מעדיפות את סגנון התסרוקות הללו כי הן נוחות מאוד עבור ערב שלם והן גם מצטלמות מאוד יפה.

לסיכום, עיצוב שיער עבור ערב או עבור כלה הוא עיצוב שיש לקחת בו בחשבון קרא עוד

 

תמונה של כלה שמצטלמת לאתר 131 עיצוב שיער

בלוג עיצוב שיער

תכירו את אורטל טרבלסי בת 30 מראשלצ צלמת ועורכת היא …

עיצוב שיער לכלה כל הטיפים לקראת היום הגדול במאמר הקרוב …

דילוג לתוכן