תמונה של תסרוקת של דוגמנית עם שיער בלונדיני ורקע בהיר
תמונה של דוגמנית עם שיער מעוצב לאתר 131 עיצוב שיער
תמונה של דוגמנית עם תסרוקת ערב שיער חום חלק

עיצוב שיער

עיצוב שיער לחתונה - תסרוקת לכלה

אחד התחומים שבהם כלות מאוד מתלבטות בהכנות לחתונה הוא עיצוב שיער. יש מגוון רחב של תסרוקות ועיצובי שיער שניתן לעשות ויש להתאים אותן כמובן לשמלת הכלה שנלבש ומעבר לכך, אנו רוצים שהיא תחזיק לנו לכל הערב, גם אחרי שרקדנו והשתוללנו ברחבה. במאמר זה אנו נסביר על מספר סגנונות של תסרוקות עבור כלות.

תסרוקת לשיער ארוך

אחד מסוגי עיצובי השיער, הן התסרוקות לשיער ארוך ומפוזר. מדובר בתסרוקות אשר בהן יראו את השיער שלכם במלוא הדרו. אחת התסרוקות המומלצות היא לעצב תלתלים עדינים ופתוחים ולהוסיף להן נזר פרחים לראש שיעטר ויהפוך את ההופעה שלכן לכפרית ורומנטית. תסרוקות כאלו יתאימו לכל מי שבחרה בשמלת כלה מבד נשפך ועם כתפיות.

תמונה של גבר מסתפר לאתר 131 עיצוב שיער לגבר
לבלוג לגבר לחצו כאן
תמונה של כלה שמצטלמת לאתר 131 עיצוב שיער

תסרוקות אסופות

את התסרוקות האסופות ב- עיצוב שיער מומלץ להתאים עבור נשים בעלות צורת פנים עגולה ושמלות כלה אשר חושפות את אזור החזה והצוואר. כל שמלות הסטרפלס יתאימו מאוד לתסרוקות אלו, המלצות בנושא אופנה וסטייל תמצאו גם באתר שלנו 131 בלוג אופנה. בנושא של תסרוקות אסופות חשוב לדעת כי קיימים שני סגנונות. הסגנון הראשון הוא הסגנון המוקפד. בסגנון זה התסרוקת אסופה באופן חזק וכל שערה יש לה מקום מוגדר. הסגנון השני של התסרוקות האסופות הוא הסגנון היותר מרושל. סגנון זה פחות מתוח, נראה טבעי יותר ומשדר רכות ורומנטיות.

תסרוקת כלה חצי אסופות

סגנון נוסף עבור תסרוקות כלה, הוא התסרוקת החצי אסופה. כלומר, חצי מהשיער מפוזר וחציו השני מורם בדרך עיצובית מסוימת. כלות רבות מעדיפות את סגנון התסרוקות הללו כי הן נוחות מאוד עבור ערב שלם והן גם מצטלמות מאוד יפה.

לסיכום, עיצוב שיער עבור ערב או עבור כלה הוא עיצוב שיש לקחת בו בחשבון קרא עוד

 

מאמרים אחרונים

במאמר הקרוב נספק לכם את המידע בנושא אופנת גברים וכיצד היא משתנה עם הזמן. מה הם הטרנדים המובילים בעולם המשתנה של אופנת …

אופנת קיץ 2021 כל הטיפים הכי שווים שיש לקראת הקיץ. כיום הטרנד האופנתי של הקיץ אלה בגדים נוחים, אך עם זאת נרצה …

שבוע האופנה 2021 התקיים בתאריך 08/09/2021 עד לתאריך 12/092021 שבוע האופנה מתקיים בניו יורק שבארצות הברית אצלנו בבלוג אופנה 131 מגזין האופנה …

מאמרים אחרונים