סמיילי מחייך

תמונה של אימוגי

השימוש באימוג'י הפך לחלק בלתי נפרד כיום וכמעט בכל סמרטפון יש מגוון רחב של אימוגים. ניתן לייחס את השימוש באימוג'י לתרבות היפנית, שם הם משמשים לביטוי רגשות. אמוג'י משמשים כיום את כל העולם.

הסמיילי הוא אחד האימוג'ים הפופולריים ביותר ברשתות החברתיות. הוא משמש להעברת רגשות כמו אושר, עצב, כעס או הפתעה. ניתן להשתמש באימוג'י של סמיילי גם כדי לציין סרקזם או אירוניה. 🙂

תמונה של אימוגי

קצת מידע על האימוגים

אימוג'י הוא אחד הפיצ'רים הפופולריים ביותר בפלטפורמות מדיה חברתית כמו פייסבוק וטוויטר. זה הפך לצורה חדשה של תקשורת וביטוי, וזה רק הולך לגדול בפופולריות. מקלדת האימוג'י הוצגה לראשונה בשנת 2011 עם iOS 5, ומאז היא צומחת. ישנם למעלה מ-2,700 אימוג'ים שאנו יכולים להשתמש בהם לכל מצב או רגש שנרצה להביע.

אימוגים הבאת רגשות

ישנם סוגים רבים ושונים של אימוג'י. יש אימוג'י לאנשים, חיות, חפצים וסמלים. כיום Emoji הוא סוג של העברת מסר בלי לכתוב הרבה בנוסף אימוג'י הפך לשפה המשמשת להעברת רגשות  באמצעות שימוש בתמונות. ישנם סוגים רבים ושונים של אימוג'י שניתן למצוא במכשירים כגון טלפונים, טאבלטים, מחשבים וכו'. אימוג'י אלו כוללים אימוג'י של אנשים, אימוג'י של בעלי חיים, אימוג'י חפצים ואימוג'י סמלים.

יש לכם מאמר מעניין? שלחו לנו!

מאמרים נוספים
תמונה של גאדג'טים מגניבים

עתיד גאדג'טים מגניבים עוסק כולו …

תמונה של וואן דרייב

וואן דרייב הוא שירות אחסון …

תמונה של דוגמן עם תכשיט מיוחד לגבר

בשנים האחרונות גברים רבים מוסיפים …

תמונה של חנות מתנות לגבר

יש לכם בקרוב אירוע שמחה …

תמונה של סבון פנים
תמונה של גוגל דרייב

גוגל דרייב הוא שירות אחסון …

תמונה של אימוגי עצוב

אימוג י עצוב 🙁 מהו …

תמונה של אנידסק מדריך מלא

אנידסק היא תוכנת שאתם מורידים …

תמונה של דוגמנית מתאפרת למאמר טיפים לאיפור

קניית איפור כשאת מבקרת בחנות …

דילוג לתוכן